Özellikler

İşte Parmağınızın Ucundaki Yenilikler

Ağ Yapısı

Proje ve çalışmalarınızdaki yetki ve görev dağılımlarını bir ağ yapısı yardımıyla, kişilerin görevlerini daha anlaşılır ve interaktif bir yapıda görün.

Projeler

Bir projeyi bireysel veya takım görevi olarak tanımlayabilir, bireysel görevleri diğer kullanıcıların gizliliğine göre uyarlayabilirsiniz. Böylelikle görev karmaşasını ve gizliği isteğinize göre ayarlayın.

Görevler ve Alt Görevler

Yaptığınız bir görevlendirmenin alt görevlerini oluşturarak, takım içerisindeki rolleri kişilere ve gruplara göre dizayn edebilirsiniz.

Görev Zamanları

Proje ve diğer görevlendirmelerinizde, oluşturmuş olduğunuz çalışma grubunun üyelerine tanımlanmış olan görevleri için görev bitirme tarihi ve saati kurabilir böylelikle planlı bir şekilde iş akışı elde edin.

Filtreleme

Tanımlanmış olan görevleri filtreleme yardımı ile teslim tarihine göre sıralayabilir böylelikle iş planını kendinize göre hazırlayabilirsiniz.

Güçlü İş birliği ve Etkili İletişim

Atama

Oluşturmuş olduğunuz bir görev veya proje için personel atayabilir ve alt görevlerini düzenleyebilirsiniz.

Mesajlaşma

Personeller ve yöneticiler arası oluşturulan anlık mesajlaşma sistemi ile mesajlaşabilir ve aynı sistem ile kullanıcılar arasında dosya ve veri paylaşımında bulunabilirsiniz.

Yerleşik Özellikler

Bildirimler

TaskWeCloud sürekli açık bildirim özelliğine sahiptir. Böylelikle hatırlatıcı, mesaj, yeni görev, görev süresi ve diğer bildirimler anlık olarak sesli ve görsel bir şekilde farkındalığınız için hizmetinize sunulmuştur.

Hatırlatıcı

Tanımlanan görevler, diğer kullanıcıların yollamış oldukları mesajlar ve bitirilemeyen görevler gibi uyarıları anlık olarak görebilir ve sesli bildirim ikazları ile duyabilirsiniz.

Etkinlik Paneli

Oluşturulan çalışma gruplarındaki tüm kullanıcıların anlık bir şekilde gerçekleştirmiş oldukları eylemleri ve aktiviteleri bildirim formatında görebilir ve takip edebilirsiniz.

Puanlama Sistemi

Proje yöneticisi veya proje sorumlusunun görevlendirdiği personelin görevi bitirmesi durumunda, proje yöneticisinin görevlendirme esnasında sisteme belirtmiş olduğu görev bitirme puanı otomatik olarak görevi bitiren personele verilir. Böylelikle puan tablosu yardımı ile performans izleyebilirsiniz.